Ktorý chlap nie je citlivý na svoj nástroj medzi nohami? Každý jeden by chcel vedieť, ako sa jeho „nádobíčko“ páči nežnému pohlaviu, pričom tajne dúfa, že je minimálne dostatočne dlhé a hrubé. Teraz je tu jedna zaujímavá možnosť – než ho vytasíte priamo v akcii, môžete si ho nechať ohodnotiť nezávislým kritikom. Teda využiť niečo ako „pen*sový feedback“.

Na najnovší internetový trend poukázal portál Men´s Health. Podľa neho je profesia „pen*sového kritika“ celkom lukratívny biznis. Príde vám fotka mužského prirodzenia a vy za poplatok zhodnotíte jeho kvality. Teda väčšinou hodnotia ženy a podkladom im je naozaj len vizuál. Aj to však mnohým chlapom postačuje a po pozitívnom hodnotení ich mužstva sa cítia byť oveľa sebavedomejší.

Koľko taká sranda stojí? Podľa vyjadrenia jednej zo žien, ktoré sa stali vyhľadávanými „pen*sovými kritičkami“, je poplatok 20 dolárov za tri odseky textu, pričom recenzia sa zameriava na dĺžku, obvod a žilnatosť prirodzenia. Bonusom za desať dolárov je potom videoreakcia. No neberte to za tú cenu!

Otázkou zostáva, prečo muži potrebujú počuť od cudzích žien, že je ich krásavec naozaj krásavcom. Vraj ich k tomu vedie túžba počuť objektívny a nezávislý názor, pretože partnerka im pravdu do očí nikdy nepovie. Že sa od tých „objektívnych“ a „nezávislých” dám dozvedia väčšinou len samé superlatívy, je už iná vec. Veď ktorá kritička by si chcela popudiť klienta a byť k nemu krutá a zlá, keď jej ide o peniaze?

Foto: Flickr, Pixabay