Nielen my muži, ale aj ženy občas podľahnú veľkému pokušeniu a ulakomia sa na iného chlapa. Nejeden z vás to už určite zažil na vlastnej koži. Zistili sme, čo k tomu naše polovičky vedie!

Každého človeka, či už muža alebo ženu, občas napadnú hriešne myšlienky. Keď sa k tomu pridá vhodná príležitosť, pohroma je na svete. Len veľmi ťažko sa dá odolať pokušeniu, ktoré sa vám ponúka doslova pod nosom a na tácke. Ruku na srdce chlapi, kto z vás ešte nezhrešil? Vráťme sa však ku ženám. Prečo nás podvádzajú, aj keď sa tvária, že vo vzťahu všetko funguje?

Vzťah ovládla rutina

Hoci si myslíte, že je všetko v poriadku, ženy to vnímajú úplne inak. Spomeňte si, aké boli začiatky vášho vzťahu. Vzrušujúce, plné vášne, nespútaného milovania a nových zážitkov. A čo z toho ostalo dnes? Súlož raz do týždňa, po hriešnych slovách ani zmienka a na výmysly rôzneho druhu vás už tiež prešla chuť. Jednoducho ste si na seba zvykli a po niekoľkých spoločných rokoch upadli do rutiny. Nedivte sa, ak potom vašej ženskej začne motať hlavu nový týpek, ktorý jej dá pocit výnimočnosti, vzrušenia a napokon i hodiny slastiplného se*u!

Pocit neistoty

Tridsiatka na krku a vy ste pred ňou stále nepokľakli? Žena potrebuje pocit, že si vami môže byť 100% istá a že s vami môže rátať ako s manželom, tak i otcom jej detí. Ak to neurobíte vy, urobí to za vás čoskoro niekto iný. S narastajúcim vekom sa totiž zvyšuje aj túžba po počatí a založení si rodiny. Ak partnerka vidí, že sa stále nemáte akosi k činu, chopí sa príležitosti a padne do náručia borca, ktorý jej ukáže nový rozmer života.

Čím menej sa so svojou ženou budete rozprávať, tým viac sa ona bude rozprávať s niekym iným

Komunikácia je základ každého fungujúceho vzťahu. Sú prípady, kedy ste so svojou polovičkou zohratí natoľko, že si rozumiete aj bez slov. Je to úžasné, ale to nemáme na mysli. Postupom času v každom vzťahu zavládne kríza. Všetko sa však dá rozumne vyriešiť, pokiaľ budete spoločne komunikovať. Ak sa o svoju ženskú prestanete zaujímať, nebudete sa jej pýtať na názory, pocity či aký prežila deň, pokašlete tým viac, ako si myslíte. Keď sa s ňou nebudete rozprávať vy, urobí to za vás niekto iný, ktorý ju pri tom pokojne bude hladiť za vlasy v posteli.

Príchod detí

Hoci si to mnoho párov spočiatku neuvedomuje, aj deti bývajú príčinou odcudzenia. Žena sa stará o deti a domácnosť, vy o zabezpečenie rodiny. Večer obaja podnete do postele bez štipky vášne či vzrušenia. Všetku energiu vynakladáte na deti a pre váš intímny život už nezostáva chuť ani čas. Ak to bude pretrvávať dlhodobo, žena zatúži po pocite nehy a vydá sa tam, kde jej bude dopriata.

Foto | Zdroj: pixabay.com, gratisography.com