Hráči Rangers neverili vlastným očiam. Najmä švédsky center Mika Zibanejad, ktorý mal v predĺžení stopercentnú šancu na rozhodujúci gól. Všetko však famóznym zákrokom zmaril slovenský brankár Jaroslav Halák!

Jaroslav Halák sa postavil do brány Bostonu Bruins na zápas s tímom New York Rangers a po troch tretinách bol stav vyrovnaný 3:3. V predĺžení mohol o výhre “Jazdcov” rozhodnúť spomínaný Švéd Mika Zibanejad, ale slovenský brankár vytiahol fantastický zákrok. Hráči Rangers doslova neverili vlastným očiam. Boston však napokon aj napriek tomuto famóznemu “sejfu” Haláka prehral, keď v samostatných nájazdoch rozhodol o výhre Rangers obranca Anthony DeAngelo. Jaroslav Halák si pripísal 36 zákrokov a úspešnosť 92,31 percent.