Hovorí sa, že v smrti sme si všetci rovní. Mexickí narkobaróni sú ale presvedčení, že oni sú predsa len rovnejší. A aj po smrti sa budú mať dobre. Že je to šialené? Máte úplnú pravdu!Dôkazom tejto šialenosti je cintorín Jardines de Humaya v meste Culiacan v mexickom štáte Sinaloa. Na pohľad celkom obyčajný cintorín, no čím hlbšie doňho idete, tým intenzívnejší pocit máte, že ste sa ocitli v nejakej luxusnej štvrti plnej honosných domov. Nejde pritom o žiadne obydlia, ale o hrobky šéfov drogového kartelu. Tí si tu budujú impozantné posmrtné sídla, v ktorých nechýba klimatizácia a dokonca ani wi-fi!

 Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Hrobky sú luxusnejšie než domy obyčajných Mexičanov a už na pohľad je zrejmé, že demonštrujú okázalý životný štýl ich majiteľov. Hovorí sa síce, že na onen svet si nikto so sebou nezoberie peniaze ani majetok, ktorý nahonobil – za pokus ale predsa nič nedáte. Zdá sa teda, že šéfovia drogovej mafie v Mexiku sa viac než guľky v hlave obávajú straty luxusu. A ako ste na tom vy? Chceli by ste svoj večný sen snívať v takýchto premakaných  mauzóleách?

Video: YouTube, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Teo
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.