Každý, kto sa vyberie na svoje obľúbené športové podujatie, si ho chce poriadne užiť. Toto mal v pláne aj Brazilčan Luis Felipe Alvim, ktorý si išiel pozrieť zápas MMA. Nakoniec však namiesto hľadiska skončil priamo v klietke v boji o titul.Luis Felipe Alvim, fanúšik bojových umení, si kúpil lístok na event “Fora Fight”, kde sa konal titulový zápas welterovej váhy Carlos Eduardo Rufin vs Claudiney Kall. Pri vážení borcov Rufin prekročil váhový limit o pol kila, čo bol problém. Kall ale napriek tomu na uskutočnenie zápasu privolil. Následne však zmenil názor a z pódia odišiel. Tým nechal otvorené dvierka akémukoľvek vyzývateľovi. Fanúšik Alvim, ktorý mal skúsenosti s jiu-jitsu, sa bez okolkov prihlásil ako dobrovolník a v ten moment organizátori boj odsúhlasili.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

MMA Fighting uvádza, že 22-ročný zelenáč nikdy predtým v MMA nebojoval, ale aj napriek tomu vošiel do octagonu, aby sa presvedčil o sile svojich schopností. Alvim bol v klietke absolútne bombardovaný až do chvíle, keď sa mu podarilo v trojuholníku zovrieť Rufina a tomu neostávalo nič iné, len sa vzdať. Vo svojom MMA debute tak Alvim odišiel s “Fora Fight” opaskom welterovej váhy.

Mladík sa na Instagrame pochválil fotkami a dodal: “Celý čas som veril, že vyhrám. Tak som tam šiel a urobil tak. Ani v najdivokejších snoch by mi nenapadlo, že to bude takýmto spôsobom. Bojoval som dobre a odišiel víťazne.”

Rufino už z tohto zovretia nemal úniku
Šampión z hľadiska
S takýmto víťazstvom je spojená popularita

Fanúšik Luis Felipe Alvim vyhral titul v debute MMA

 

Krvácajúceho ale šťastného šampióna si môžete pozrieť >>TU<<

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk — TU

Zdroj: Ladbible.com | Foto|Video: Instagram, Streamable.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.