Známa slovenská Insta-čajočka znova vzbudila kontroverziu. Silikónka z internetov, ktorá si získala svojich followers predovšetkým (ne)prírodnými krivkami, sa teraz púšťa do niečoho, z čoho nám v redakcii zostala sánka visieť.

Lela Vémola (Ceterová) je známa pre svoje bujné krivky, ktoré pritiahli tisícky sledujúcich. No teraz sa jej “talenty” ocitli v úzadí – v nedávnom príspevku na Instagrame robí reklamu na poradenskú firmu z oblasti investovania. Kým obyčajne sa jej fanúšikovia potešia každej novej fotografii, tentoraz boli reakcie zmiešané.

Len povedzte, aké kvalifikácie má Lela na to, aby ľuďom radila, od koho si poradiť, kde investovať peniaze? Môže byť jej rada spoľahlivá alebo je to len ďalší spôsob, ako zarábať na svojej popularite? Tieto otázky sú na mieste, najmä ak firma, ktorú propaguje, nemá zrovna veľké meno a mnoho ľudí ju označuje slovami ako “nedôveryhodná”, či inak spochybňuje jej služby.

Investovanie je vážna záležitosť, ktorá si vyžaduje odborné znalosti a skúsenosti – nie niečo, čo sa dá naučiť postovaním svojej zrkadlovej selfie na internet. Takže, ak by ste si mali vybrať poradenskú spoločnosť v akejkoľvek oblasti, možno by bolo lepšie si nechať poradiť od niekoho, kto sa veciam aspoň trošku rozumie, a nie od človeka, ktorý je známy predovšetkým kvôli svojim prsiam.

A teraz, ak by ste náhodou v tomto dôsledku prišli o peniaze – môžeme ponúknuť malú útechu. Priložili sme galériu Leliných fotografií. Možno práve ony sú jediným investičným tipom od Lely, ktorý stojí za to zvážiť.

Na záver, nezabúdajme, že Lela je tiež manželkou kontroverzného MMA bojovníka Karlosa Vémolu. Ich vzťah je plný prekvapení, rovnako ako jej Instagram. Posledný škandál sa odohral na dovolenke v Thajsku, kde sa Karlos objavil na livestream-e iného influencera s rovnako obdarenou blondínou. To nám dáva celkom nový význam fráze “investovať do vzťahu”.

Pamätajte, investovanie je vážna záležitosť. Obráťte sa radšej na odborníkov, nie na influencerov s bujným poprsím, ktorí reklamujú pochybné firmy. Ale aspoň sa teda pokochajte jej fotkami, keď už teda pravdepodobne nič nezarobíme na tom investovaní…

Zdroj foto: Instagram @lela_ceterova_official

Viac fotografií nájdete na druhej strane: