Výskumy na túto tému sú medzi ženami mimoriadne obľúbené, no ten najnovší priniesol zrejme naozaj prekvapivé výsledky. Ak ste čakali, že ich najviac priťahuje váš sixpack na bruchu alebo TO v nohaviciach, mýlite sa.

Ženy majú rady pocit bezpečia, a preto sa zameriavajú na vaše vyššie partie. Je totiž dokázané, že ak máte širšie ramená, bude sa pri vás cítiť ako pri svojom ochrancovi. A tomu sa predsa nedá odolať.

Milí páni, ženy najviac vzrušuje vaša hruď, ktorá s prehľadom vyhrala s 24%. V tesnom závese s 22% skončili vlasy. Dajte si teda aspoň trochu záležať na tom, čo nosíte na hlave. Na treťom mieste sa umiestnili vaše ramená s 19%. Dobrou správou je, že vaše brucho či tvár nie sú až také dôležité a svojimi ramenami a három môžete veľa zachrániť. Výskumu sa zúčastnili aj muži, aby prezradili, čo, naopak, ich najviac berie na ženách.

Samozrejme, prsia či zadok sú ženské partie, ktoré si všimnete medzi prvými. Podľa najnovšieho prieskumu britskej lekárne Dr. Felix je však najzvodnejšiu časťou ženského tela niečo úplne iné.

Keď sa pozriete na výsledky, určite vám udrie do očí, že rebríček prekvapivo vedie ženská tvár s až 46%. Až na druhom mieste s oveľa nižším percentom (18%) sa umiestnila ženská prdelka a na treťom mieste s 11% skončila dámska hriva. Kozenky sa so svojimi 8% ani nedostali do prvej trojky. Treba však ešte poznamenať, že vo vnímaní ženskej krásy nie je jedno, či posudzuje mladý chalan alebo zrelší muž. Mladšie ročníky si totiž na žene najviac všímajú poprsie, kým zrelší muži sa orientujú na tvár a iné časti.

Nech už vás výsledky akokoľvek prekvapili, teraz už viete, na čo sa máte pri najbližšom rande zamerať a s čím zbytočne nestrácať čas. Veľa šťastia.

Zdroj: maxim.com