Voľby do VÚC sa nezadržateľne blížia! Už o necelé dva týždne si Slováci budú voliť svojich šéfov a poslancov za jednotlivé kraje. V Bratislave sa však schyľuje k veľkej dráme, na kandidátke je totižto aj slovenský Donald Trump – PhDr. Martin Jakubec, PhD.!V sobotu dňa 4. 11. 2017 sa na Slovensku konajú voľby do Vyšších územných celkov. Každý kraj si zvolí svojho župana a poslancov. Najväčší rozruch ale určite vyvoláva kandidát BSK – slovenský podnikateľ, TV producent, vydavateľ a repeťák Martin Jakubec. A aby sme nezabudli, samozrejme, veľký milovník slovenských žien!

 Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Výchrica slovenskej politiky – Martin Jakubec

Zdá sa, že toto naozaj nie je recesia. Vyzerá to totiž tak, že pán Jakubec to s politikou myslí vážne a chce zmeniť a ovládnuť Slovensko. Ako sa nechal po filme Mečiar počuť, v istých veciach by sa vraj chcel inšpirovať aj samotným Vladimírom Mečiarom.

Bratislavčanov si chce nakloniť prostredníctvom kampaní s takýmito „presvedčivými“ sloganmi

Sám Martin Jakubec o sebe hovorí: „Som originálny a jedinečný. Mladých motivujem, starí ľudia pri mne chytajú druhý dych.“ O akom druhom dychu hovorí, si môžete pozrieť v rozhovore so SAJFOM, top časť začína od 3 minúty videa!

Martin Jakubec a Sajfa

Martin Jakubec a Mečiar

PS: Článok slúži na pobavenie a rozhodne nie je reklamou a propagáciou tohto kandidáta!

Foto|Video: Facebook, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.