MMA zápasník Conor McGregor patrí v dnešnej dobe k absolútne najznámejším športovcom na svete. Svoju kariéru začal už pred dvanástimi rokmi, kedy nastúpil na svoj historicky prvý zápas v klietke. Aj keď išlo len o amatérske stretnutie, už tam sa ukázalo, že Ír bude pre každého ťažkým súperom!

Tento duel sa uskutočnil 17. februára 2007 a Conor McGregor mal počas neho ešte len 18 rokov. V Dubline sa konal večer amatérskych bojových športov a v jednom zápase nastúpil aj samotný Conor proti Kieranovi Campbellovi. Už v prvom kole mu uštedril technické K.O. a po tomto rýchlom procese na seba ponuka od profesionálnej MMA organizácie nenechala dlho čakať.

Dnes sa fanúšikovia bavia najmä na trenírkach, ktoré mali obaja bojovníci na sebe, keďže tie pripomínajú skôr bermudy a nie športové oblečenie. Conorov súper sa preslávil jedine týmto zápasom a o jeho ďalšej kariére neexistujú žiadne záznamy, takže to pravdepodobne zabalil. No po výprasku, ktorý mu írsky fighter uštedril, sa tomu ani nebudete čudovať.

Conor McGregor prvý MMA zápas

Foto|Video: Twitter, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.