Home Vzťahy Nečítame vám myšlienky, ženské! Toto nám už naozaj nevravte!

Nečítame vám myšlienky, ženské! Toto nám už naozaj nevravte!

0
Nečítame vám myšlienky, ženské! Toto nám už naozaj nevravte!

Už sme si zvykli, že porozumieť ženám je často, ak nie vždy, nemožné. Často myslia veci inak, ako nám ich odprezentujú a potom čakajú, že čítame medzi riadkami a pochopíme, o čo im v skutočnosti išlo. Občas však povedia veci, pri ktorých si povieme, že sa nič nedeje, ibaže ono sa deje. Priblížme si teda tieto situácie a naučme sa (aspoň sčasti) čítať ich myšlienky 🙂

 

Fajn

Stručné, jasné slovo, ktoré vám povie, že je všetko fajn. Aké jednoduché, však? Ak žena povie “fajn”, nič nie je fajn. Chce vám iba naznačiť, že nemá chuť sa s vami ďalej baviť a máte byť konečne ticho.

Päť minút

Časový údaj, ktorý počúvame najčastejšie. Ženy sú podľa svojho vyjadrovania schopné do piatich minút stihnúť činnosti, ktoré im inak zaberajú hodiny. V skutočnosti im to aj tak trvá hodiny, ale vopred sú si isté, že to stihnú do piatich minút. Asi tak, ako nám mužom trvá päť minút vypitie jedného piva v krčme:).

Nič

Nič neznamená nič. Ak sa jej spýtate, čo ju trápi a odpovie vám nič, je zle. Rovnako je to pri otázke, ktorou zisťujete, či ste niečo vyviedli, či je naštvaná a podobne. Nič znamená niečo. Nič znamená ticho pred búrkou. Pripravte sa na ňu.

Pokojne to urob

Nerobte to! Vôbec nechce, aby ste to urobili, iba vás testuje, či naozaj urobíte tú hlúposť, ktorú ste urobiť zmýšľali. Ak sa jedná o činnosť, čo i len minimálne podozrivú, tak je jej povolenie maximálne podozrivé. „Môžem dať like tvojej kamoške na fotku?”„Pokojne to urob.” A nasledovalo peklo…

Hlasitý povzdych

Niekedy to ide aj bez slov, inak povedané, ak žena nahlas povzdychne, nevie už nájsť tie správne slová, ktorými by vám naznačila, aký ste idiot a ako veľmi ste niečo pokazili. Už nevidí zmysel v tom, aby s vami diskutovala, takže pozor na povzdychy mimo se*u.

Je to v poriadku

Nie ticho pred búrkou, ale ticho pred tornádom. Vetou je to fajn začína obdobie ticha, v ktorom bude žena plánovať dokonalý plán pomsty a vášho utrpenia. Už vám ani príprava nepomôže, bežte, čo vám nohy stačia.

Ako myslíš

Jednoduchý a bezbolestný spôsob, ako vám povedať, že ju váš názor zaujíma asi ako teplota vody Indického oceánu v hĺbke sto metrov pod hladinou.

Už nemusíš

Veľmi nebezpečný oznam faktu, že ste niečo prehliadali a ona to musela vyriešiť sama. Pravdepodobne vám to opakovane hovorila a vy ste čo? Nepočúvali! Stačí sa opýtať „čo sa deje”, dostanete sa k slovu “nič” a kruh sa uzatvára.

Ťažko s nimi, ťažšie bez nich, veď to sami najlepšie poznáte.