Nedávno sme vás informovali o rozmáhajúcej sa prostitúcii medzi tučniakmi, ale oproti tomuto… bol predošlý článok len čajovým odvarom! V Nemecku a Holandsku sa totiž začína dobre dariť novému biznisu, a to tzv. erotickým zoo.

Znie to síce šialene, ale je to naozaj tak. V Nemecku a Holandsku sa chovajú zvieratá za účelom pohlavného styku s človekom. Medzi chlapmi sú najpopulárnejšie kozy a lamy, zatiaľ čo ženy preferujú najmä psov a kone (kompletné portfólio zvierat sa nám, bohužiaľ, zistiť nepodarilo). Návštevníci si tu teda môžu chvíle so zvieratami doslova užívať. Táto odporná úchylka sa v ostatnom čase teší veľkej obľube, hoci nie je vôbec lacná. Za jedno číslo pokojne zaplatíte aj 170 €. V súčasnosti v oboch krajinách vznikajú rôzne weby a organizácie na podporu zoofilie.

Situácia v Nemecku je taká vážna, že poľnohospodárska komisia v Bundestagu požaduje opäť vyhlásiť se* so zvieratami za trestný čin a za jeho porušenie zaviesť pokutu vo výške približne 17 000 €. Zoofilia totiž nie je v tejto krajine trestným činom už od roku 1969.

Proti tejto myšlienke však ostro vystúpila prozoofilná skupina, ktorá si hovorí ZETA. Podľa vyjadrení jej vodcu sú členovia proti novým zákonom odhodlaní protestovať. “Koncepty toho, čo je morálne alebo nie, sa nemajú čo stávať zákonom,” nechal sa počuť líder skupiny ZETA, Michael Kiok.

Zdroj: Wallpaperdisk.com, Deviantart