Najkrajšie sviatky roku sa blížia, milí páni. Štýlovo ozdobený stromček, soby, malí Santovia, všetko vysvietené, vy šťastný, príjemne najedený a vianočne naladený. Ehm, už si nebudeme ďalej klamať. Sviatky, počas ktorých miniete všetko, čo ste za rok našetrili, počas ktorých sa zoderiete pri vláčení vypíleného stromu, kedy si budete trhať vlasy v obchodnom centre, lebo ste zase všetko nechali na poslednú chvíľu a pokojne by ste jej darovali orgán, len aby ste sa vyhli šialenstvu pri pokladniach. S výberom darčeka musíte byť obozretný. No pozor, tieto veci určite nekupujte!

Parfém

Vôňa je príliš osobná. Ak nevyberiete tú správnu, nikdy ju na nej neucítite. Kým si nie ste istý jedinou, ktorú používa, neriskujte!

https://www.instagram.com/p/BNWN57fAGI4/?tagged=parfum

 

Oblečenie bez bloku

Nejde o to, aby videla, koľko handry stáli. Skôr o to, či ich vie vrátiť, keď netrafíte veľkosť alebo jej vkus. A verte nám. Netrafíte!

Zvieratko

Pokiaľ sa s vami nemotala v útulku a nemraučala, že toho smutného havinka tam v rohu by chcela, tak radšej žiadneho chlpáča domov nevláčte. Mohli by ste skončiť v útulku spolu s ním. Prípadne spustiť lavínu, ktorá by z vášho domova spravila chovnú stanicu.

Darčeková poukážka

“Páči sa, miláčik. Fakt som nevedel, čo ti kúpiť.”

Doplnky do kúpeľa

Myslíte si, že domáci wellness jej vyčaruje na tvári úsmev? Spomeňte si, koľko má podobných harabúrd a predstavte si, koľko ich dostane od mamy, tety, kamarátok. Chcete do kúpeľne montovať ďalšiu poličku?

Kuchynské pomôcky

Znovu, ak ich nechcela, pokašlete to. Je vaša partnerka, nie kuchárka.

Hotovosť

Opakujeme, je vaša partnerka, nie ku… prostitútka.

https://www.instagram.com/p/BL0qlcaj_rE/?tagged=eurocash

Sladkosti

Koľko máte rokov? Nekupujete darček mamičke zo svojho úbohého vreckového. Čokoládového Mikuláša v akcii okamžite vráťte do regálu!

Plyšové zvieratká

Plyšák nie. Randíte s dospelou ženou. Uvedomte si to.

https://www.instagram.com/p/BNW9KF1ASwk/?tagged=teddybear

 

Šperky

Platí viackrát opakovaná zásada: ak si šperk nevybrala a nepripomína vám ho na dennej báze, nechce šperk. Jednoduché.

Pro tip na záver: Ak chcete vedieť, čo skutočne na Vianoce chce, stačí ju v období od októbra do konca decembra počúvať. Určite vám to povie sama, lenže vy práve myslíte na tie pečené rebierka, ktoré ste vynechali kvôli kuraciemu šalátu, však?