Rozmýšľate nad návštevou fitness centra no neviete sa k tomu nijako prinútiť? Chýba vám pevná vôľa alebo motivácia? My vám trošku priblížime, čo všetko môže chlapov motivovať, aby tam predsa len išli. Áno, sú to aj ženy…Každého z nás motivuje niečo iné. Jednu skupinu tvoria kulturisti. Ich motiváciou nie je nič iné ako svaly. Sú to chlapi, ktorí to berú až príliš vážne. Cvičia aj viackrát denne, pravidelne užívajú “zdravú” chémiu, len aby svoje svaly maximálne napumpovali a celý čas sa pri tom obzerajú v zrkadle.

Ďalšiu skupinu tvoria normálni chlapi. ktorí si chodia precvičiť svoje telo. S cvičením to nepreháňajú a robia to hlavne kvôli sebe a kvôli zdraviu. Zo športu majú dobrý pocit a nemusia byť pritom ani žiadni “skriniari”.

Potom sú to páni, ktorí majú nejaké zdravotné problémy alebo trpia nadváhou. Chcú zmeniť svoj životný štýl k lepšiemu a zhodiť pár kíl, pretože vedia, že je to pre ich zdravie nevyhnutné a chcú tak predísť závažnejším ochoreniam.

Poslednú skupinu tvoria jedinci, ktorí majú viac otvorené oči ako myseľ. Takého chlapa môžeme nazvať aj ako “kukanec”. Celý svoj čas vo fitku venuje okukávaniu pekných žien. Tvári sa, že cvičí, no jeho oči behajú ako mucha po h…e. Takýto páni nepoznajú hanbu.

Nuž áno, je to tak. Aj ženy sú jednou z motivácií k tomu, aby sme chodili do fitka. V nasledujúcej galérii vám prinášame sľúbenú motiváciu, ktorá vás možno presvedčí, aby ste si na toto miesto zašli. Veď napokon, kto by si rád aspoň trošku nepopozeral takéto krivky…

fitness1 fitness2 fitness3 fitness4 fitness5 fitness6 fitness7 fitness8 fitness9 fitness10 fitness11 fitness12 fitness13 fitness14 fitness15

Foto:  facebook.com, youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lorinart
Moderný človek, ktorý sleduje život okolo seba. Zaujíma ho všetko čo sa týka žien, vzťahov a sexu. Okrem toho sa venuje aj foteniu, grafike a fitku.