Fashion Days opäť raz dokazuje, že sa o nej oprávnene hovorí ako o módnej destinácii číslo 1. Novinkou v ponuke sú aj najaktuálnejšie kolekcie od špičkových značiek, medzi ktorými naposledy pribudol aj taký pojem ako Esprit.

Okrem skvelých výpredajov populárnych brandov, pribúda do ponuky čoraz viac úplne aktuálnych kolekcií. Stránka svoju ponuku neustále vylepšuje a aj túto jeseň prináša množstvo vecí a značiek, ktoré úplne bežne nezoženiete. Túto jeseň www.fashiondays.sk prináša okrem iného aj dámsku a pánsku kolekciu jeseň/zima 2014 od Espritu známeho svojou kvalitnou, pohodlnou a zároveň elegantnou módou.

A čo prečo si vybrať práve Esprit?

Kúsky z dielne značky sa vyznačujú nadčasovým, vlastným štýlom. Pri tvorbe dizajnu však návrhári nezabudli ani na aktuálne trendy, ktoré nenásilne zladili s filozofiou značky. Či už si teda potrpíte na klasiku, alebo uprednostňujete súčasnú módu, s Espritom rozhodne nešliapnete vedľa. Brand je známy predovšetkým kvalitným spracovaním produktov a férovými cenami.

Pre ňu

Dámy sa môžu tešiť na aktuálne hity ako nízke čižmičky, pončá a káro, ktoré slávi úspech už druhú sezónu. V duchu tradície značky všetko však navrhnuté tak, aby nestratilo svoj esprit po jedinej sezóne.

01

Pre neho

Kúsky z dielne Esprit vyslovene pestujú rysy klasickej panskej módy v súlade s vývojom súčasnej módy. Fashion Days vo svojom výbere ponúka predovšetkým kúsky na bežné nosenie ako košele, mikiny, tričká, bundy, ale aj doplnky ako šály, čiapky, či opasky.

02

Viac o značke

Značka Esprit je v módnom svete známa už od roku 1968. Jej hlavným cieľom bolo poskytovať oblečenie a módne doplnky najmä v dostupných cenových kategóriách. Značka Esprit symbolizuje zábavu, mladistvosť a sviežosť. Svoje slávne logo získala v roku 1979, keď ho vytvoril John Casado. Napriek obavám, že “éčko“ tvorené tromi čiarkami nebude čitateľné zákazníkom, sa stalo jedným z najznámejších a najzapamätateľnejších vo svete módy.

Viac informácií sa dozviete zo stránky Fashiondays.sk