My muži sme si zvykli, že nežnejšie pohlavie v domácnosti zariadi takmer všetko. Tiež sa to týka romantického večera. Priznajme si, že romantické chvíľky plánujú poväčšine ženy, aby nás potešili a strávili s nami momenty, na ktoré len ťažko zabudneme. Na chvíľku sa prestaňte hrať na grázlov a staňte sa dobrými chlapcami. Buďte vy ten iniciátor a pripravte pre ňu romantický večer, ktorý jej budú závidieť aj jej najlepšie kamarátky.

Čas plynie a stáva sa, že po rokoch vo vzťahu ochladne najmä erotické napätie. Prečo si teda nespríjemniť a neoživiť svoj vzťah romantickými chvíľami, ktoré strávite so svojou polovičkou? Skúste nové praktiky, pomôcky, strávte večer, ktorý sa vám vryje do pamäte a budete po ňom prahnúť častejšie. Ak splníte všetky podmienky, jednoznačne budete v jej očiach hrdinom a mužom číslo jedna! Ako na to a čo nesmie chýbať v tento dôležitý večer?

Navnaďte ju

Ideálnym dňom pre váš romantický večer budú víkendové dni. Nemusíte ísť do práce a môžete si dlhšie spolu pospať. Ráno partnerke zašepkajte do uška, že ju milujete a dnes večer s ňou chcete stráviť veľmi nežné a krásne milovanie. Tým jej dáte najavo, že sa niečo chystá. Neprezrádzajte veľa! Aj keď bude s najväčšou pravdepodobnosťou vyzvedať. Bude celá bez seba a od vzrušenia bude ako naspeedovaná. Ak by ste si to naplánovali na bežný deň v týždni, určite jej napíšte sms správu s vašimi nemravnými myšlienkami. Dostane ju to do varu!

Šepot do ucha

Pripravte hniezdočko lásky

Nie príliš obľúbená práca pre chlapa, ale ak budete chcieť zabodovať, musíte sa prekonať a pripraviť dokonalé hniezdočko pre chvíle plné vášne. Najskôr by ste mali pre partnerku vymyslieť program, aby ste mali čistý vzduch a čas pre váš plán. Ak už bude s istotou preč, dekorujte izbu do farieb, ktoré uznáte za vhodné. Použite jemné látky, ruže, vonné sviečky, aperitív, chuťovky. Povoľte uzdu fantázii. Na záver hoďte sprchu, dajte si na seba voňavku, ktorú zbožňuje a patrične ju pri príchode uvítajte. Stopercentne už vycítila, čo ste na ňu pripravili. Ženy totiž nič nenechajú na náhodu a aj keď si to na začiatku zrejme nevšimnete, no pod jej oblečením sa bude určite skrývať príťažlivé prádielko. Vtiahnite ju teda do nového raja a odštartujte hviezdny večer.

Dvojica víno

Predohra

Ako správny organizátor ste mysleli na všetko. Šampanské sa chladí, ovocie je pripravené a program môže začať. Vaša polovička sa vás už teraz nevie nabažiť. Pre ženy je predohra nesmierne dôležitá. Začať by ste mali rozhodne prípitkom. Servírujte to, čo chutí obom. Napríklad víno alebo šampanské, ktoré uvoľní atmosféru a zbavíte sa všetkých zábran. Potom si zahrajte nejakú spoločenskú hru. Skúste vyzliekací poker, fľašu alebo niečo, čo vám vyhovuje. Ak chcete byť romantický (o to tu predsa ide!), musíte ísť na to pomaly. Nevybuchnite a nevrhnite sa na partnerku hneď! Pustite si romantické a pomalé piesne, ktoré vás dostanú do varu. Skúste tiež rôzne pomôcky ako šatky na oči alebo putá. Overená je erotická masáž, ktorú si určite užijete obaja. Vynikajúcou voľbou je spoločný kúpeľ – pena, plná vaňa vody, sviečky a šampanské vytvoria tú správnu atmosféru.

dvojica vo vani

Hlavný bod romantického programu

To, čo nasleduje po predohre spomínať asi nemusíme. Každý to veľmi dobre ovláda. Dobre sa pripravte a rozbaľte to vo veľkom štýle – experimentujte s novými polohami a využite všetko dostupné vo vašom byte, ako napríklad nábytky. Buďte nežní a snažte sa uspokojovať svoju partnerku čo najdlhšie. Nevybuchnite predčasne, pretože tým by ste všetko pokazili. Samozrejme, že sa neočakávajú výkony maratónca, ale čo-to budete musieť vydržať, ak chcete plne bodovať u vašej polovičky. Po hlavnom bode programu z vás padne do kolien. Potom už len spolu oddychujte, šepkajte si do ucha sladké reči a v objatí zaspite.

Záver

Po takomto večeri už nebude chcieť vaša partnerka  nikoho iného! Skúste teda pripraviť viac programov na tento štýl alebo si ich dokonca prichystajte spolu. Stále hľadajte nové veci, hry, kúpte jej zvodné kostýmy, ktoré by sa vám na nej páčili a nebojte sa experimentovať. Samozrejme, vhodným je aj romantický pobyt, ktorý si jednoducho zarezervujete a pripravíte si víkend plný vášne. Spestrí to váš spoločný život a vy sa budete cítiť ako Adam a Eva v raji. A ochutnáte spolu zakázané ovocie.