Budúcnosť je tu. Najznámejšia automobilka v našich končinách pred pár dňami predstavila svoj nový elektromobil Škoda Vision iV s výkonom až 300 koní. Ten sa má dostať do výroby už budúci rok a stane sa modernou verziou legendárneho auta Škoda 120. 

Nedávneho autosalónu v Ženeve sa pochopiteľne zúčastnila aj automobilka Škoda, ktorá tam predstavila svoj futuristický elektromobil s názvom Škoda Vision iV. Ten by sa mal začať sériovo vyrábať už v roku 2020 a podľa vyjadrenia Škody by mal byť novou vlajkovou loďou automobilky. Tým pádom ho môžeme smelo označiť za moderného nástupcu legendárnej 120-ky. Nová “embéčka” vyzerá skutočne famózne a pod kapotou má dva elektromotory dosahujúce výkon až 300 koní. Bližšie info o aute i jeho celkový vzhľad nájdete vo videu z dielne YouTube kanála fDrive.cz.

Škoda Vision iV 2019

Foto|Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D