Internetom sa šíria znepokojivé nahrávky misie na Mesiac, ktorá mala byť pred verejnosťou utajená, a to z veľmi dobrých dôvodov. Nachádza sa na nich mimozemská kozmická loď a zvláštne telo, ktoré patrí mimozemskej žene.

Videá boli zverejnené Williamom Rutledgeom, pracovníkom NASA na dôchodku, ktorý tvrdí, že sa mal v roku 1976 zúčastniť misií Apollo 19 a Apollo 20. Lety na Mesiac však podľa americkej vesmírnej agentúry oficiálne skončili návratom Apolla 17 na Zem.

Na videu môžeme vidieť prelet pristávacieho modulu okolo stroskotaného vesmírneho plavidla cigarového tvaru, ktorý mala posádka detailne skúmať. Neskôr nasleduje scéna s mimozemským telom nájdeným vo vraku materskej lode. Na tvári má neznáma žena zvláštne artefakty spájajúce jej pery, oči a bod medzi nimi.

UFO odborníci po celom svete sa zhodujú na názore, že spomínaný bod je veľmi nápadný a pripomína indické božstvo, ktoré v starobylých textoch disponuje takzvaným tretím okom. Indovia si ho kreslia na tvár dodnes. Je možné, že by si ľudia v dávnej minulosti zamenili návštevníkov z vesmíru za božstvo?

https://www.youtube.com/watch?v=lAKNlP7reus

Zdroj: YouTube | Foto: express.co.uk