RiderHusqvarna 111B

Tento kompaktný produkt je určený na celoročné kosenie trávy malých až stredne veľkých záhrad s rozlohou 500 – 2000 m2 aj ľahšie zimné práce. Dokonalé ovládanie umožňuje jedinečný systém kĺbového riadenia Husqvarna, vďaka ktorému má rider minimálny polomer otáčania. To v praxi znamená, že pri plnom zábere volantom zostane nepokosená iba malá kruhová plocha s priemerom približne 30 cm. Pohodlne sa tak pokosí tráva napríklad okolo stromov. Vpredu zavesené kosiace zariadenie CombiClip umožňuje kosiť zadným vyhadzovaním, alebo mulčovaním (patentovanou metódou BioClip je tráva posekaná na malé čiastočky, ktoré sa rýchlo rozložia a pôsobia na trávnik ako hnojivo).Rider 111B/B5

Braas Rubín 9

Vytiahnuť sa pred susedom nikdy nebolo také jednoduché. S keramickou krytinou Braas Rubín 9 sa to dá. A to ešte netuší, že keramické krytiny patria k tým najkvalitnejším. Pevnosťou a odolnosťou sa im nič nevyrovná. Už po stáročia sú symbolom krásy a prirodzenosti a navyše, vyrábajú sa z čisto prírodných zdrojov. Braas Rubín 9 je určený pre všetky typy novostavieb a rekonštrukcie a dostupný v troch povrchových úpravách a viacerých farebných odtieňoch. Od klasickej červenej strechy až po gaštanovohnedú, čiernu farbu, ktoré dodajú streche atraktívny vzhľad a príjemne odlíšia dom od ostatných.

Braas Rubín 1

TouchBack

Riešite problém ako rýchlo zakryť šediny? Použite fixku na vlasy TouchBack. Ak vám začínajú vyrastať šedivé vlasy, ľahko ich zafarbíte touto fixkou. Prípadne ak si vlasy farbíte, TouchBack zakryje vyrastajúce šediny v období medzi dvomi farbeniami. Farba sa nanáša na suché vlasy a za minútu zaschne. Vydrží do najbližšieho umytia vlasov šampónom. Farba je stabilná, neolupuje sa, nestiera ani nevyčesáva. Neobsahuje amoniak, peroxid ani iné dráždivé látky. Je šetrná k vlasom a vhodná aj pre alergikov. Vyrába sa v 8 odtieňoch. Fixka TouchBack môže byť aj vhodným darčekom pre vašu manželku, partnerku alebo mamičku.

Výrobca: ColorMetrics LLC, USA Výhradný dovozca a distribútor pre SR: Blumenau, s.r.o., Bratislava

Informácie: [email protected], tel. 0944 714934, www.touchback.sk

Marker1

Chutné ovsené dobroty od Emca

Ak milujete čokoládu vo všetkých jej polohách a farbách a neviete si predstaviť deň bez nej, vyskúšajte chutné ovsené dobroty od Emca! Doprajte si ich na raňajky, desiatu, olovrant alebo večeru, a to bez výčitiek! Vybrať si môžete zo širokého portfólia Mysli na zdraví od sypaných müsli, ovsených minisušienok cez polomáčané sušienky a ovsené tyčinky, či Expres ovsenú kašu. Všetko v čokoláde. Zabudnite na zdĺhavú prípravu. Vrecúško Expres Ovsenej kaše stačí nasypať do misky a zaliať horúcou vodou. Zamiešajte a nechajte stáť asi dve minúty. Sypanä müsli zas nasypte do misky a zalejte mliekom alebo bielym jogurtom.

Porcia ovsených vločiek vás zasýti a navyše výborne chutí. Ovsené tyčinky a sušienky sa ľahko zmestia do každej zásuvky stola v práci. K poobednajšej káve si zachrumkajte ovsené minisušienky, ako inak – čokoládové. Za pár minút naštartujete s ovsenými dobrotami svoj metabolizmus, telu dodáte energiu a prijmete aj ovsenú vlákninu betaglukan. Ak milujete čokoládu, Emco dobroty s čokoládou sú ako stvorené pre vás. Viac na www.emco.sk.

Emco

Wobenzym

Moderní muži sa dnes o svoje telo starajú po celý rok. Byť fit je trendy a byť vo forme so sebou prináša úspechy, znamenité výkony v práci a aj dobrú náladu. Ako podať vynikajúce výsledky a pritom si zosúladiť prácu s časom pre seba aj pre rodinu? Naštartujte sa aj v jesenných mesiacoch na šport. Celodenné sedenie v práci, stresové situácie, ale aj nepravidelná strava sú spúšťačom pre oslabenie imunitného systému. Nájdite si počas dňa chvíľku pre seba a vyberte sa na plaváreň, do posilňovne alebo schmatnite trekingové palice.

Nedovoľte vírusom a baktériám vstup do vášho tela a posilňujte imunitu tak, ako svoje telo. Upravte si jedálniček, otužujte, doprajte si dostatok spánku, vstávajte s dobrou náladou a hýbte sa. So zmenou životného štýlu, vyskúšajte spraviť pre imunitu aj niečo navyše. Doprajte si inteligentný spôsob povzbudenia imunitného systému, doprajte si enzýmy. Tie dokážu imunitu priviesť k akcii a podporiť tak činnosť niektorých telu vlastných enzýmov.

Vyskúšajte enzýmový liek Wobenzym. Obsahuje proteolytické enzýmy prírodného pôvodu – z tropického ovocia pochádza bromelain a papain, trypsin a chymotrypsin sú živočíšnej povahy. Práve tieto látky priaznivo ovplyvňujú imunitný systém, pôsobia tiež proti zápalom a urýchľujú hojenie po úrazoch a operáciách. Nedajte sa skoliť chladným počasím, prácou ani vlastnou lenivosťou. Viac na www.wobenzym.sk.

Wobenzym