Organizácia NASA zverejnila desivú predpoveď, ktorá mala čakať ľudstvo už teraz v novembri. Od 15. do 30. novembra 2017 sme totiž mali existovať dva týždne bez slnka. Všetko je ale napokon inak!



V oficiálnom vyhlásení NASA, ktoré mal údajne riaditeľ tejto organizácie Charles Bolden prezentovať aj v Bielom dome, sa píše, že v rozmedzí medzi 15. a 30. novembrom 2017 upadne svet do dvojtýždňovej tmy. Naša planéta vraj zostane bez slnečného žiarenia a dôvodom tejto udalosti, ktorá sa, mimochodom, nestala už viac ako milión rokov, má byť astronomické stretnutie medzi Venušou a Jupiterom.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Celá táto správa, ktorá sa začala šíriť už v roku 2015, sa však napokon ukázala ako podvrh a tzv. hoax. Oficiálni predstavitelia NASA ju dementovali a zároveň pravdivosť teórie popreli. Konšpirační teoretici si ale zgustli a blízke stretnutie Jupitera s Venušou, ktoré by malo nastať práve v dnešný deň, označujú za (ďalší) začiatok konca sveta.

Zdroj: Unilad.co.uk | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D