Súrodenecká láska vraj nemá hraníc. Jasným dôkazom toho je aj Nikola s Alešom, ktorí sa navzájom podporujú aj vo svojej práci. Nie je to však žiadny rodinný podnik, ako by ste sa mylne mohli nazdávať. Česká rodinka prerazila vo svete péčkového priemyslu.Obaja perverzní súrodenci sa celou svojou dušou zasvätili práci pod taktovkou péčkovej produkcie. Nikola Jirásková známa ako Nessa Devil múti vody svetového formátu, kým jej 30-ročný brat sa musí uspokojiť s domovinou. Nessa odštartovala kariéru péčkovej hviezdy skôr, ako jej milovaný brat. Skúšala to v Prahe i v USA, kde podpísala zmluvu s agentúrou Woodman Entertainment a zahrala si v scénke nominovanej na najlepší g*ngbang. Hoci sa jej v budovaní kariéry v tejto hambatej oblasti Aleš snažil dohovoriť, napokon jej i sám podľahol.

Nessu Devil s bratom v akcii nájdete na Manforum.sk >>> TU!

I keď jeho péro zapadá medzi šedý priemer, objavil sa na viacerých kastingoch. Jeho cesta k úspechu vo svete filmov pre dospelých bola kľukatá, no napokon sa zaradil medzi českú špičku. O tom, že súrodenci nie sú žiadni svätuškári, značí i fakt, že si spolu zahrali v péčkovej scénke. Ak vám už išlo odpáliť dekel z predstavy incestu, rovno vás schladíme. Scénka sa odohrávala na diskotéke plnej žien, kde súložili iba pár metrov od seba. Hold, aj na také veci musí mať človek žalúdok.

Nessu Devil s bratom v akcii nájdete na Manforum.sk >>> TU!

Nessu Devil s bratom v akcii nájdete na Manforum.sk >>> TU!

Foto: Instagram, facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Romanko
Mladý týpek milujúci krásne baby, skvelé jedlo, cestovanie po svete a písanie článkov o všetkom možnom i nemožnom. Nechýba mu zdravá drzosť, irónia ani podrezaný jazyk.