Dnešok je najprecukríčkovanejší deň v roku, a teda Valentín. Tento sviatok zamilovaných neušiel ani pozornosti najznámejšej péčkovej stránky, ktorá si pre svojich sledovateľov nemajúcich si dnes kam zaparkovať svoje žihadlo, pripravila skutočne veľkodušný darček!

Dnes je Valentín a čo všetko by ste počas neho mali či nemali robiť, ste sa už určite dočítali. Napríklad aj TU. Tentokrát sa však nezameriame na romantické rečičky ani overené triky, ale všetkým nezadaným, respektíve všetkým, čo si na tohtoročného Valentína nevrznú, prinášame skvelú správu. Najznámejšia péčková stránka si pre takýchto mušketierov pripravila skutočne nečakaný valentínsky darček. Por*Hub totiž na dnešný deň sprístupnil svoje Premium videá bez zaplatenia!

Áno, čítate správne. Stačí len zájsť na hlavnú stránku a tam na vás vyskočí chutnučký ružovučký banner so srdiečkom a s nápisom Premium. Jeden klik, jedno zadanie emailu a ste ZADARMO v platenej sekcii najznámejšej péčkovej stránky! Urobili sme aj redakčný test a skutočne to funguje. Akcia platí len počas Valentína, takže by ste sa mali poponáhľať a poriadne využiť veľkodušnosť administrátorov PéčkoHubu! :D

Zdroj: Theladbible.com | Foto: Instagram, Pornhub.com