Game of Thrones patrí k jedným z najznámejších seriálov dnešnej doby. Milióny fanúšikov museli na poslednú sériu čakať až dva roky, asi aj preto netipovali, že tam bude takýto fail!

Fanúšikovia si na poslednú sériu Game of Thrones museli počkať celé dva roky. Preto ich pobúrilo, no zároveň aj pobavilo, keď sa odrazu v jednej zo scén objavil pohár známej kaviarne Starbucks. Je predsa očividné, že v dobe, ked sa seriál odohrával, Starbucks ešte nefungoval. Ak ste doteraz epizódu nevideli, nečítajte ďalej.

Scéna sa odohrala, keď oslavovali porážku Nočného kráľa a bielych chodcov. Jon Snow spolu s Tormundom oslavovali a Daenerys sedela pri stole. Vedľa nej sa objavil pohárik zo známej kaviarne. Keď si tento fail všimli fanúšikovia, okamžite sa stal z toho hit internetu. A čo na to samotní tvorcovia slávneho seriálu?

Fanúšikom sa ospravedlnili a chybu si priznali. Emilia Clarke, ktorá stvárňuje Daenerys, si počas pauzy užívala drink zo Starbucks a potom ho zabudli zo scény odstrániť. Napriek dvom rokom, keď scény natáčali a následne viackrát editovali, si to nikto nevšimol…

Zdroj: News18.com |Foto|Video: YouTube