O Zdeňke Strnadovej alias Paris Devine, alias najškaredšej českej péčkovej herečke sa už toho popísalo viac než dosť. Po tom, ako údajne vyhlásila, že si hľadá partnera, sa jej ozvali desiatky mužov. Nakoniec z toho vzišli traja finalisti. A teraz? Konkurz je už na svojom konci, pretože naša dievčina si našla chlapa!

Vyzerá to tak, že Zdeňke Strnadovej svitá na lepšie časy. Do redakcie Extra.cz totiž napísala takúto dojímavú správu: “Hlásim sa, že som si už chlapa našla. Ale neprezradím jeho meno, pretože určite by to nechcel ani on. Už sme sa spolu vyspali v aute a potom sme išli na vyhliadku, odkiaľ bolo vidieť celú Prahu.” (preložené do slovenčiny)

Keďže Češka sa živí výlučne se*om, uspokojiť ju, nie je nič jednoduché. Podľa jej opisov však bola so svojím novým partnerom pri večernej “jazde” autom náramne spokojná.

Takto vyzerá naša krásavica

Traja finalisti: Jeden z nich je možno novým frajerom Paris Devine

Či niektorý z týchto pánov mal to šťastie, že si ho péčková herečka vybrala, s istotou povedať nevieme, avšak dôležité je, že Zdeňka je s novým frajerom spokojná.

1. nápadník Lukáš

2. nápadník Tomáš

3. nápadník Dávid

Zdroj: extra.cz | Foto: Instagram, extra.cz

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Noro
„Ak nemôžeš lietať, tak bež. Ak nemôžeš bežať, tak kráčaj. Ak nemôžeš kráčať, tak sa plaz. Ale nech už robíš čokoľvek, tak sa stále hýb vpred. “ – Martin Luther King Jr.