Internet ponúka veľa videí, ktoré sú zaznamenané počas jazdy a spolujazdci, a niekedy dokonca aj vodiči sa odviažu do známeho hitu. Mladík menom Zachary Piona si uletel na známu skladbu Uptown Funk od Bruna Marsa. Toto musíte vidieť, pretože z videa ide toľko pozitívnej energie, že nemusíte ísť ani na meditačné posedenie! Dokonca skvelý návod ako sa zabaviť sám počas obyčajnej jazdy autom a vypotiť kilečká.

Už známy koncept. V aute sedia ľudia, pustí sa hudba a oni buď improvizujú alebo majú vopred nacvičené pasáže. Nakoniec sa všetko zavesí na Youtube a vznikne virálne video, ktoré dosahuje miliónové čísla. Tu ide ale o úplne inú dvojicu. Vodič nemá záujem spolupracovať, a čo viac, je znechutený zo svojho spolujazdca. Prekrúca očami a vždy ho odmietne. Prísediaci je z trošku iného súdka. Ten si pieseň Uptown Funk užíva naplno. Spieva, tancuje a v polovici piesni sa dokonca objaví na zadnom sedadle a vystreľuje konfety. Doslova šialená jazda.

Skladba Uptown Funk je predzvesťou Ronsonovho dlho očakávaného štvrtého štúdiového albumu, ktorý uzrie svetlo sveta na začiatku roku 2015. Mark Ronson nenechal nič na náhodu a oslovil famózneho Bruna Marsa. Prostredie videoklipu skutočne dotvára funky atmosféru a ak ste priaznivcami Jamesa Browna alebo Kool and the Gang, tak vám túto vec vrelo odporúčame.