Vražda je trestný čin, ktorý nesmie zostať bez následkov. Usmrtenie inej osoby nemožno tolerovať a vrahom nemožno odpustiť. Ani keď sa jedná o krásne ženy. Preto sme sa rozhodli priniesť zoznam takýchto dám ako dôkaz, že aj ony sa vedia dopustiť ohavných činov páchaných na ľudských bytostiach. Nestotožňujeme sa s nimi a ich činy nepropagujeme.

Rebríček najpríťažlivejších vrahýň bol zostavený z niekoľkých nezávislých zdrojov, v ktorých sa porovnáva každý aspekt ženskej krásy. Pripravte sa, toto je zoznam vrahýň nielen s iskrou v očiach!

1. Amanda Knox

Americká študentka Amanda Knox bola obvinená z vraždy po tom, čo sa v novembri 2007 našlo telo britskej vysokoškolskej študentky Meredith Kercher. Obeť mala podrezané hrdlo a našla sa vo vile v Taliansku, ktorú si prenajímala spoločne s Amandou.

Meredith študovala v Taliansku spolu s kamarátkou Amandou, spolu si našli i podnájom v jednej miestnej vile. Amanda si do vily priniesla dvoch Talianov (priateľa Raffaela Sollecita a bezdomovca Rudyho Guedea), s ktorými chcela stráviť orgie. Meredith odmietla ponuku do štvorky, a tak ju kamoška Amanda v zúrivosti podrezala.

sexy_vrahyne_01

2. Casey Anthony

Na prvý pohľad zvodná milfka, na druhej strane vrahyňa menom Caylee Marie Anthony. Večná párty maniačka a uletená voľnomyšlienkárka bez záväzkov sa nezmenila ani po narodení svojej dcéry. V júni 2008 nahlásila Casey zmiznutie svojho batoľaťa a o pár mesiacov už bola zastihnutá na mnohých akciách, kde si znova bezstarostne užívala. Polícia našla u nej doma na záhrade pozostatky jej dvojročnej dcéry, ktorú zabila a zakopala…

sexy_vrahyne_02

3. Jodi Arias

Jodi Arias bola obvinená z vraždy prvého stupňa, ktorú vykonala na svojom bývalom priateľovi a predavačovi Travisovi Alexandrovi. Jeho telo sa našlo s niekoľkými bodnými ranami, s takmer odseknutou hlavou a výstrelom do čela. Na súde sa Jodi obhajovala tým, že konala v sebaobrane.

sexy_vrahyne_03

4. Megan Martzen

Megan Martzen mala v čase vraždy len 19 rokov. Pracovala ako opatrovateľka detí v mestečku Fresno neďaleko Kalifornie. Jedno z detí, ktoré mala na starosť, zo záhadných príčin zomrelo. Pitva ukázala, že dieťa utrpelo niekoľko úderov tupým predmetom do hlavy a brucha, čo spôsobilo vnútorné krvácanie, ktorému podľahlo.

sexy_vrahyne_04

5. Amber Hilberling

V roku 2013 bola Amber Hilberling obvinená z vraždy druhého stupňa. Svojho manžela sotila z balkóna ich apartmánového bytu v budove University Club v štáte Tulse v Oklahome. Jej manžel Joshua zomrel po páde z 25. poschodia priamo na strechu garáží. Amber bola odsúdená na 25 rokov.

sexy_vrahyne_05

6. Molly Jane Roe

24-ročná Molly Jane Roe bezohľadne znásilnila a zabila 17-mesačné dievčatko Maleeya Marie Murley, ktorá bola dcérou jej priateľa. Udalosť sa odohrala v štáte Tennessee a až dva roky po tom sa Molly priznala a bola obvinená z vraždy.

sexy_vrahyne_06

7. Mechele Linehan

Mechele bola 23-ročná striptérka v nemenovanom klube na Aljaške, keď sa v 1996 našiel jej vtedajší snúbenec Kent Leppink zastrelený v mestečku Hope. Po tom, čo po nej pátrala polícia, Mechele sa presťahovala do Washingtonu, kde sa vydala a založila si rodinu. Polícia však s hľadaním neprestala a v roku 2006 ju konečne objavila a zatkla. Bola obvinená a odsúdená na 99 rokov.

sexy_vrahyne_07

8. Andria Kerchner

Andria je 19-ročná slečna, ktorá spolu so svojim priateľom Brandonom Bradleym zabila poslanca Barbaryho Pilla v jeho SUV, ktoré mu chceli ukradnúť. Kým Bradley stlačil spúšť a bol odsúdený na trest smrti, Andria bola obvinená z prvého stupňa trestného činu vraždy, lúpeže so smrtiacou zbraňou a požívania a predaja psychotropných látok.

sexy_vrahyne_08

9. Estibaliz Carranza

Estibaliz Carranza je 32-ročná žena, ktorá prevádzkovala kaviareň a zmrzlináreň vo Viedni. Zabila mužov svojho života – manžela a milenca motorovou pílou. Ich telá prešpikovala a rozkrájala na malé kúsky. Aby zvuk píly prekryla, zapla mraziarenský zmrzlinársky stroj a ostatky mužov zakopala vedľa kaviarne.

sexy_vrahyne_09

10. Lilli Nicole Hurt

Lilli Nicole Hurt, známa tiež aj ako Nikki Hurt, mala 20 rokov, keď sa dopustila vraždy. Pochádza z mesta Bonnyman, Kentucky, a bola zatknutá v roku 2012. Prepadla jeden obchod a pri snahe o vylúpenie dobodala dvoch ľudí. Lilli bola obžalovaná z vraždy, pokusu o vraždu, vylúpenie a útoku. Na súde vyhlásila, že bola pod vplyvom drog a nič si nepamätá.

sexy_vrahyne_10

zdroj a foto: ranker.com, whatculture.com, globalgrind.com, en.wikipedia