Ak ste pravidelným divákom televíznej šou Tvoja tvár znie povedome, už ste si určite všimli, že Števo Skrúcaný je nielen dobrý spevák, ale aj poriadny šoumen, ktorý svojou premenou vždy všetkých ohromí. Inak tomu nebolo ani vo včerajšom kole, kedy vystúpil ako legendárny Louis Armstrong. A sánka z neho spadla asi aj tomu najväčšiemu hejterovi! 

Neuveriteľné! Takto jasne a stručne by sa dalo opísať včerajšie číslo Števa Skrúcaného v Tvoja tvár znie povedome. Pišta mal za úlohu zhostiť sa role speváka Louisa Armstronga a hoci už dychberúcich premien účinkujúcich bolo niekoľko, tá Skrúcaného bola, opakujeme, neuveriteľná. Števo bol totiž navlas rovnaký s originálom a keby ste nevedeli, kto sa za maskou skrýva (mimochodom, išlo o štvorhodinovú prácu), zrejme by ste to neuhádli ani s nožom pri krku.

Ak ste včerajšie vystúpenie slovenského Armstronga nevideli, okamžite to napravte, pretože Števo alias Louis fakt stojí zato. Dôkazom boli aj reakcie obecenstva a celej poroty, ktoré sa naňho pozerali s otvorenými očami a, samozrejme, mu na konci venovali aj standing ovation. 🙂

https://www.instagram.com/p/BEmLPAfvhlU/

 

https://www.youtube.com/watch?v=u20B4_DQJbw

Foto: Instagram Youtube