MILF, ako iste dobre viete, je americká skratka, ktorá sa používa pre opis nesmierne príťažlivých zrelších žien. Ktorá zo známych Sloveniek je podľa vás tou naj? Našou horúcou adeptkou je napríklad Zuzana Vačková!

Zuzana Vačková je slovenská herečka, dabérka, ale tiež oveľa viac. Okrem práce pred televíznym obrazovkami sa totiž venuje aj učeniu a je pedagogičkou na Konzervatóriu v Bratislave. Začínala v divadle, ale neskôr sa dostala do televízie, kde sa objavila v známych seriáloch ako napríklad Panelák, Ordinácia v ružovej záhrade či Horná Dolná. Relatívne nedávno sa ešte viac preslávila vďaka svojmu učinkovaniu v obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. Zuzana je už na prvý pohľad poriadne príťažlivou ženou, ale každý správny muž zaručene ocení aj ladné rkivky, ktoré skrýva pod šatami. Veď posúďte sami!

Zuzana Vačková

Jej TOP figúru si môžete pozrieť –TU–

Foto: Instagram/ZuzanaVackova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D