Koniec týždňa pre niekoho začína v piatok a končí v nedeľu. Ale rozhodne nie pre nás! Preto sme boli odvážni a s kamošmi sme sa vybrali vo štvrtok večer do najbližšieho podniku v meste, kde pivo čapujú a do panákov nalievajú tie najkrajšie ženy v okolí.

Po troch pivách s pár zápraškami (veď treba zahustiť) sme si všimli pri vedľajšom stole partiu nejakých kindermafianov drsných ako hladká múka a s účesmi, za ktoré by sa nehanbili ani popredné futbalove hviezdy. No na zasmiatie. Po chvíli sme videli, ako sa všetci postavili a začali pochodovať smerom k východu, zosmutneli sme, pretože sme sa zľakli, že sa urazili na narážky smerované od nášho stola na ich účesy ala kosačka na trávnik a oblečenie akoby prišli z Afganistanu (hoci som ešte nevidel vojaka v airmaxoch), na ktoré letia akurát tak 13tky, vymaľované krajšie než trojizbák na sídlisku.

No ale týmto činom sa sranda neskončila, práveže začala. Naši futbalisti z Afganistanu si šli k „džuboxu“ pustiť niečo, aby nemuseli počúvať naše kecy. Urobili chybu! Ako sám Shady  hovorí „this looks like job for me“ (toto vyzerá ako práca pre mňa). A teraz vám prinášame ten najhorší playlist aj s komentárom a hodnotením.

Sima FEJK

Kde sa vzala, tu sa vzala, hviezdička nevieme odkiaľ, nevieme kedy len vieme, že spievala (alebo sa aspoň tak tvárila) v jednej speváckej súťaži. Na občianskom krásnom čerstvom ružovučkom má napísaných 19 rokov. A aj napriek takému mladému veku spieva (alebo sa aspoň tak tvári) o ohováraní, kamarátstvach a o zábave. Do vaginálneho otvoru(!), veď jej tečie ešte mlieko po brade (žiadne dvojzmysle) a mala by sedieť doma a učiť sa. Ale slečne dávame klobúk dole za to, že sa riadi pravidlom, hľa, pravý Štúrovec, píš ako počuješ.

Hodnotenie redakcie: pekná mladá baba, ktorá ma odskákaného viac než kengura, ale viac by obstála v súťaži krásy.

Samey Jahody

Ak nemáte 13 rokov, tak toto meno vám asi nebude nič hovoriť, lebo ani nám nie. Nevieme vám povedať žiadne bližšie informácie o tom človeku akurát, že je členom HAHA CREW, ktorá je tak isto španielska dedina. No ale chalaniská v klipe ulovili (alebo skôr uniesli) dievčatá z prvého stupňa základnej školy, navliekli ich do niečoho, čo sa ani zďaleka nepodobalo na oblečenie, ktoré je vhodné ich veku. Jeden z nich, keď sa usmial mal zuby jak piano po Onasisovi a celé sa nám to zdá, že to, čo tam recitujú, nevideli ani vo filme a nie to ešte vlastné skúsenosti, lebo zjavne nemajú ani občianske.

Hodnotenie redakcie: celé zle, chalani zjavne nevedia, čo od nudy, a tak sa hrajú na zlých pasákov s ešte horšími účesmi (módna polícia level 9000).

Zayo Palma

Podobne ako pri predošlom prípade, nevieme kto, kde, kedy, ako a prečo to je a ani to nechceme vedieť. Je to také smutné, že nám tiekli slzy a verte toto by sme nepustili ani najhoršiemu nepriateľovi a nie to si ešte dobrovoľne pustiť v bare kde sedia aj iní ľudia, aby to museli oni nedobrovoľne počúvať.

Hodnotenie redakcie: klameme vás, vieme o ňom niečo, je to eunuch z tibetského kláštora, kde namiesto raňajok podávajú kvalitné drogy.

Na záver pri písaní tohto článku som si uvedené veci ešte raz pustil,  neklamem a nepreháňam, keď poviem, že som sa rozplakal a uvedomil si, že hudba ide čoraz hlbšie do svalovej trubice rodidiel. Nieže by som bol dáky hudobný odborník, ale keď ma rozplače hudba a krvácajú mi uši, tak sa asi niekde v matrixe stala chyba a niečo nie je v poriadku.

UPOZORNENÍČKO: AUTOR NIE JE ZODPOVEDNÝ ZA TRVALÉ ALEBO DOČASNÉ PSYCHICKÉ PROBLÉMY