Neviete čo s voľným časom? Choďte do kina! Ako sa už stáva zvykom, pripravili sme pre vás informácie o troch filmových premiérach v kinách na tento týždeň s poradovým číslom sedemnásť.Ako básnici čakajú na zázrak

Štěpán, Kendy a Karas, traja kamaráti sa vracajú po dvanástich rokoch na plátna kín. Stále rovnakí, no tentokrát čakajú na zázrak. Dočkajú sa? Vy sa určite dočkáte komédie plnej ľahkého humoru troch chlapov, ktorí sa snažia dať dokopy svoje neusporiadané životy.

Kolónia

Miesto na juhu, miesto, z ktorého sa nemožno dostať a funguje vlastným systémom úplne odrezané od sveta. Strácali sa v ňom odporcovia režimu, politickí väzni, každý, kto bol naobtiaž. Hlavní hrdinovia musia ujsť, aby prežili…

Deň Matiek

Príbeh mamičiek a ich rôznych vzťahov k rodine. Príbeh otca, ktorý sa musí zhostiť roly oboch rodičov. Popri tom musí odolávať aj nátlaku ostatných mamičiek, ktoré o neho prejavujú záujem.

Foto: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jakub
Sleduje témy, ktoré hýbu svetom. Žije autami, technikou, ženami. Žije na webe a prináša informácie o všetkom, bez čoho sa žiaden náš čitateľ nezaobíde.