Aj v 16. týždni sa majú filmoví maniaci na čo tešiť. Do kín prichádzajú viaceré premiéry. Môžete si brúsiť zúbky napríklad na režisérsku premiéru Chrisa Evansa, ktorý si vo svojom filme strihne aj jednu z hlavných postáv. To však zďaleka nie je všetko.

Noc v New Yorku

Neuveríte, príbeh sa bude odohrávať v nočnom New Yorku. Režisérska premiéra Chrisa Evansa prináša príbeh mladej ženy Brook Dalton, okradnutej, stratenej. Pouličný muzikant Nick Vaughan jej však pomôže dostať sa do pôvodného cieľa.

Cesta hore

Dokument mapujúci cestu Čecha, Radka Jareka, ktorý ako prvý z krajiny zdolal legendárnu horu K2. Príbeh však nemapuje iba cestu samotnú, ale aj životy ľudí, ktorí s Radkom horu nezdolávajú. Rodinu, priateľov. Tí sa musia vysporiadať s jeho odchodom a neprítomnosťou.

Hardcore Henry

Hardcorová a šialená akcia vo vražednom tempe. Prvý film natočený kompletne z pohľadu prvej osoby. Budete mať pocit, že ste nielen divák, ale zároveň hlavný hrdina filmu. Ilja Najšuller, režisér filmu, býva označovaný aj za budúceho Quentina Tarantina.

Foto: YouTube