Patrik “Rytmus” Vrbovský momentálne intenzívne trénuje na očakávaný boxerský súboj s českým raperom Marpom. Práve ohľadom tejto témy sa týkal aj rozhovor, z ktorého časť Rytmus zverejnil na svojom Instagrame. Pôjdete do kolien!

Piešťanský raper Rytmus je známy svojim odporom k bulvárnym médiám, čo dal najavo najmä v minulosti vo svojich textoch a tiež v posledných mesiacoch, kedy sa často prepieral jeho súkromný život. Niektorým médiám však rozhovor poskytne a tentokrát dostala šancu vyspovedať ho mladá novinárka. Ako je u ldíra skupiny Kontrafakt zvykom, žurnalistku sa mu totálne podarilo vyviesť z miery a následne ju kráľovsky odfajčil, keď vyhlásil, že hrá šípky. Rytmus časť rozhovoru zverejnil na svojom Instagrame a fanúšikom oznámil, že celé interview sa o pár dní objaví na jeho YouTube. Už teraz sa tešíme!

Rytmus rozhovor: Hrám šípky

Foto|Video: Instagram/Rytmusking

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D