Všetci milovníci kvalitného rapu a vymakaných beatov, zbystrite pozornosť! I tento rok sa môžete tešiť na nezabudnuteľný hudobný festival Hip Hop Žije 2017. Podujatie bude navyše oslavovať piate narodeniny, a tak vám nemusíme zdôrazňovať, že to bude poriadna pecka, kde rozhodne nesmiete chýbať!

Od 30. júna do 2. júla 2017 ovládne bratislavské Zlaté piesky najväčší hiphopový sviatok roka, kedy svoje brány pre tisíce fanúšikov otvorí jeden z najlepších open-air festivalov na Slovensku.

Tešiť sa môžete na hviezdy slovenskej rapovej scény, akými sú Rytmus, Ego, Pil-C, Momo, Majk Spirit s H16, Separ s DMS, L.U.Z.A., Strapo, Supa, Delik, Zverina a veľa ďalších. Na pódiu sa taktiež po prvýkrát predstavia i české formácie Supercrooo či Azurit Kingdom. A ako už býva zvykom, priestor dostanú aj nováčikovia, ktorým sa počas roka podarilo zaujať svojou tvorbou.

Preto neváhajte, ohoľte pazuchy, frajerku pošlite na víkend k babke a my sa spolu vidíme v hudobnom raji, aký Slovensko ešte nezažilo. Vstupenky v predpredaji za zatiaľ zvýhodnenú sumu kúpite TU, ale treba sa poponáhľať, lebo sa nebezpečne rýchlo míňajú.

Príďte s nami dokázať, že hiphop u nás nezomrel, pretože HipHopŽije!

Zdroj|Foto: Hiphopzije.sk