Práca policajta rozhodne nie je nudná. Veď už veľa chlapcov v škôlke sníva o tom, ako bude chytať zlodejov a riešiť najrôznejšie prípady. Skutoční policajti však vedia, že ich práca je úplne iná ako tá z predstáv detí…

V prípade mestských policajtov sú to často len nudné pochôdzky, riešenie nedodržiavania nočného kľudu či ďalšie nezáživné činnosti. Brnenskí policajti však v stredu 14. júna v skorých ranných hodinách riešili skutočne kuriózny prípad. Na policajnú stanicu im dobehol 21-ročný mladík s bosými nohami, ktorý mal oblečené len ružové trenky. Ten im nahlásil, že jeho kamaráta údajne na byte napadli Rusi.

Podnapitý mladík sa totižto zobudil a videl svojho rovnako starého kamaráta s nožom
v ruke a údajne hovoril niečo o tom, že ho spomínaní cudzinci napadli. Policajti tak šli na miesto činu, kde im otvoril druhý mladík, ktorý sa im ospravedlnil za to, že má na nohách biele papuče, čo je údajne na takúto dobu nevhodná farba, a následne strážcom zákona vysvetlil, že sú obaja opití a o Rusoch sa mu v alkoholickom opojení iba zdalo.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt paranoid gif

Napokon sa to všetko obišlo bez záchytky i pokút a mladík v trenkách odišiel domov taxíkom, na ktorý mu požičal kamoš v bielych papučiach. Veru, byť policajtom v Brne môže byť skutočne zaujímavé, pretože podľa slov policajtov síce šlo o jeden z najzvláštnejších prípadov, no občas sa im v službe pritrafia aj iné nezabudnuteľné historky.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt police gif

Zdroj: blesk.cz | Foto: Twitter, YouTube | GIF: giphy.com