Speváčka Demi Lovato očividne so svojou s*xualitou nemá žiaden problém a ako umelkyňa z prostredia hudby to vyjadruje tým najprirodzenejším spôsobom, hudobnou tvorbou. Stačí sa pozrieť na videoklipy, ako je napríklad “Really Don’t Care”, kde sú v podstate v celom videu zábery z dúhového pochodu, alebo “Cool for the Summer”, ktorý je s najväčšou pravdepodobnosťou o jej osobných skúsenostiach so ženami.Demi bola prednedávnom počas víkendu spolu so svojou novou frajerkou (?) Lauren Abedini v Disneylande a nedržali sa iba za ruky! Lauren Abedini je DJ-kou, ktorá pôsobí v Los Angeles. Hoci mala v minulosti Demi slabosť na drsných chlapov z MMA, ako  Guilherme Vasconcelos alebo Luke Rockhold, vyzerá to tak, že aktuálne dostala chuť na nežnejšie mäsko.

To ale nie je všetko, jej nová frajerka (?) vraj túži aj po inej babe, a tak náš super se*y trojuholník uzatvára austrálska modelka Emily Sears, ktorá už stihla byť na titulkoch magazínov FHM, GQ či Maxim, jej dokonalé krivky sú presnou definíciou ženskej krásy. Podľa všetkého to má Emily v rodine, jej prateta Wendy Martin bola vyhlásená za austrálsku modelku roka (1956).

Zaujímavosťou je, že všetky tri spomínané dámy sú oddané feministky, ktoré za práva žien bojujú poväčšine sporo odeté a vyzerá to tak, že práve vďaka feminizmu (a Instagramu) ide jedna po druhej. Nuž, čo viac dodať? Naše mokré predstavy práve dostali poriadnu dávku dopingu. :D

Demi a Lauren

Lauren Abedini

Emily Sears

Zdroj: maxim.com | Foto: instagram.com | twitter.com