Zaneprázdnený podnikateľ Ján sa stal doteraz najobéznejším účastníkom relácie Extrémne premeny Slovensko. 37-ročnému mužovi robila problémy obyčajná chôdza, ale aj samotné dýchanie. Pracovný stres zapríčinil, že sa vyjedol na sumo zápasníka. S príchodom trénera Maroša Molnára sa však, našťastie, všetko zmenilo.

Jano prevádzkuje reštauráciu a sprostredkováva autobusovú dopravu, pričom do autobusu sa za volant, bohužiaľ, nezmestil. Jeho pracovné tempo a slovenské pochúťky mu zaručili zarážajúcich 287 kilogramov! ,,Vyzerám ako prasa na porážke,“ smutne poznamenal obézny muž.

Jeho odhodlanie bolo vysoké a výdrž nekonečná. Jano schudol už po troch mesiacoch neuveriteľných 60 kíl! Nezastavila ho choroba, porucha dýchania ani dokaličená noha. Pri finálnom vážení sa objavil muž so širokým úsmevom a obrovskou radosťou do života. Zrejme nikto nečakal, že jeho redukcia váhy bude tak radikálna. Po roku tvrdej driny schudol kedysi muž s morbídnou obezitou neuveriteľných 175 kilogramov!!! Jánova súčasná váha je tak 112 kilogramov! Jeho výkon je bravúrny a vďaka nemu rozhodne dostal druhú šancu na život. Janko, veľký rešpekt!

Foto: Facebook