Len pred pár dňami sme vám priniesli správu, že podľa posledných informácií by chcel slovenského obrancu Milana Škriniara kúpiť Manchester United za priblížne 85 miliónov eur. A o pár hodín neskôr sa vo veľkom hovorí o ponuke ďalšieho anglického veľkoklubu! 

A tým nie je nik iný, ako mestský rival „Červených diablov“ Manchester City. Ten chce podľa najnovších informácií talianskeho webu Calciomercato.com ponúknuť za 24-ročného Slováka neuveriteľných 100 miliónov eur. Táto suma by zo Škriniara urobila najdrahšieho obrancu futbalových dejín. City totiž potrebujú kvalitnú náhradu za belgického stopéra Vincenta Kompanyho, ktorý sa už dlhé roky trápi s rôznymi zdravotnými problémami.

Úradujúci anglický šampión sa už niekoľkokrát uchádzal o služby slovenskej opory zadných radov Interu Miláno, no neuspel, aj keď naposledy ponúkal slušných 55 miliónov eur. Teraz sa túto sumu rozhodlo vedenie Manchestru City takmer zdvojnásobiť a všetci fanúšikovia sú zvedaví, ako to nakoniec dopadne. Bol by podľa vás prestup do anglickej Premier League pre Miňa dobrým krokom?

Zdroj: Calciomercato.com | Foto: Twitter, Instagram/MilanŠkriniar