Fanúšikovia hororov sa môžu tešiť aj v roku 2018. Jedna z najočakávanejších snímok už mala premiéru na filmovom festivale Sun Dance a výsledky šokovali verejnosť. Ľudia dokonca s plačom a krikom opúšťali kinosálu!

Reč je o očakávanom horore s názvom Hereditary, čo v preklade znamená dedičstvo. Film opisuje príbeh dcér Ellen Grahamovej. Keď Ellen náhle zomrie, jej deti začnú objavovať desivé tajomstvá svojho pôvodu a pokúsia sa zmeniť hrôzostrašný osud, ktorý podľa všetkého zdedili po matke. Snímka mala premiéru na filmovom festivale Sun Dance a podľa viacerých kritikov ide o najdesivejší horor nielen tohto roka, ale posledných rokov vôbec.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Portál Unilad dokonca podľa výpovedí ľudí, ktorí mali možnosť vidieť spomínanú snímku, tvrdí, že mnoho divákov ju nebolo schopných dopozerať do konca a s plačom i krikom opustili kinosálu. Réžiu a scenár má na svedomí Ari Aster, pričom ide o jeho prvý takýto počin. Zdá sa teda, že sa rodí nový majster hororových filmov. Podľa Wikipedie by mal mať Hereditary premiéru v USA 8. júna 2018. Kedy sa ho ale dočkáme aj v slovenských kinách, zatiaľ známe nie je.

Zdroj: Wikipedia.org., Unilad.co.uk | Foto: Twitter