Každá hľadá princa na bielom koni, no máloktorá je princeznou. Každá tvrdí, že jej nejde o peniaze, prejdite okolo na Favorite a ani vás neopľuje. Verí vám, ale denne sliedi vo vašom telefóne. Taká bolestivá je logika žien. Pozrite, na čo narazíte, ak sa omylom preklikáte na priemernú facebookovú stránku pre ženy.

„Správny muž nemá čas na iné ženy, pretože má príliš veľa starostí s hľadaním spôsobov, ako najlepšie milovať tú jednu.“
Zoberme si to po poriadku. Správny muž nemá čas na iné ženy, pretože musí zarábať na tú svoju, na to, aby uživil deti, domácnosť, zaplatil auto, byt, dovolenku, nákupy, výlety, darčeky pre svokru, navyše musí dokazovať svojej jednej, že ju miluje, lebo to všetko, čo pre ňu robí jej nestačí. Za dobrotu na žobrotu, či ako sa to hovorí?

„Pravý muž nikdy neprestane žene dokazovať, ako veľa pre neho znamená, ani po tom, čo ju získa…“
V prvom rade dámy, prečo sa najskôr vy nestanete pravou ženou a stále hľadáte „pravého muža“? Každý muž je ten pravý, keď má na to dôvod, čo znamená, že vy musíte byť tým dôvodom, aby pre vás chcel byť dokonalým. A že vám nedokazujeme, ako veľa pre nás znamenáte? Kto komu kupuje darčeky na výročia, Valentína, alebo kvety iba tak? Koľkokrát ste nám vy k futbalu priniesli pivo a pukance a odišli si čítať do inej miestnosti? Koľkokrát ste s nami pozerali ten futbal a koľkokrát my s vami vaše seriály o koňoch, víne a iných životne dôležitých veciach?

gossip

„Stretnú sa tri kamarátky a nemajú si čo povedať. Prečo? Lebo prišli všetky tri.“
Nadávate na našich kamarátov, keď s nimi ideme do krčmy, keď nám zavolajú, keď prídu na návštevu. Sú to pre vás prasatá. Áno sú a čo? My sme rovnakí, iba kvôli vám sa z nás stávajú gentlemani. Pozrite sa na svoje kamarátky, aké sú úprimné, ako často si na vás spomenú, ktorá z nich by vám dosvedčila nepriestrelné alibi? Ani jedna, lebo si navzájom neveríte a ohovárate sa, len čo sa rozídete po nákupoch.

„Ak vás niekto odmietol, netrápte sa. Ľudia bežne odmietajú drahé veci, pretože si ich nemôžu dovoliť.“
Konečne sa dostávame k nekonečnej naivite niektorých žien, najmä tých odmietaných. Ktorá úspešná, zadaná, krásna a obletovaná žena si povie takúto myšlienku? Žiadna, lebo vie, že ak si ju niekto nemôže dovoliť, tak ju chce. My muži sme lovci, chceme to, čo mať nemôžeme, tým pádom to neodmietneme, ak áno, tak iba preto, že nám to nestačí.

rejected

„So ženou je to ako s obrazom. Muži nepoznajú jej cenu, pokiaľ nezistia, koľko je za ňu ochotný dať druhý.“
Nič proti k*rvám, ale že ženy o sebe hovoria o svojej cene je naozaj smutné. Ak ste pravou ženou, dámou, pre chlapa, ktorý by podľa vás mal byť ten pravý muž, tak nemáte cenu, lebo ste neoceniteľné a ste pre neho všetko a v žiadnom prípade nedovolí, aby vás dostal iný. Znovu raz problém nevidíme v mužoch.

Čo vlastne ženy chcú? Odpoveď nenájdete nikde. Chcú „pravého chlapa“, ktorý nepije pivo, miluje nadovšetko svoje deti, nesleduje futbal a ešte aj ožehlí. Kde mám pivo? Začína futbal.