Je mladá, krásna a nesmierne úspešná. Michaele z Banskej Bystrice patrí podľa všetkého budúcnosť, veď mimoriadne dobre sa jej darí už teraz. A to nielen na modelingovej scéne, ale dokonca aj na tej hereckej!Michaela Karaková je mladučká Slovenka pochádzajúca z Banskej Bystrice. Jej Instagram sleduje takmer 5 tisíc ľudí a práve vďaka svojmu profilu na tejto sociálnej sieti sa z nej stala profesionálna modelka. Jej fotky si totiž všimol americký módny návrhár Paul Marciano a v roku 2016 sa mu podarilo z Michaely urobiť modelku pre značku Guess, čo je určite obrovská prestíž. Pre túto známu značku v minulosti fotili napríklad hviezdy ako Adriana LimaAlessandra Ambrosio, Paris Hilton či herečka Drew Barrymore. Zo slovenských a českých dievčat sa to zatiaľ okrem Michaely podarilo len Eve Herzigovej.

Michaelu si už všimli aj naši západní susedia a českým mužským magazínom bola označená za jednu z najkrajších Sloveniek na Instagrame. Nedávno zažiarila aj ako herečka, keď účinkovala v krátkometrážnom filme Láska přes tři staletí. Túto snímku má na svedomí slovenský filmár Dávid Mináč a natočil ju pri príležitosti svojej nedávnej výstavy “Kráľovstvo Žien”.

Michaela Karaková

Michaela Karaková vo filme Láska přes tři staletí

Video: Vimeo.com | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D