Vodičovi Jánovi sa podarilo natočiť neskutočné zábery, z ktorých tuhne krv v žilách. Na ceste R1 smerom na Banskú Bystricu sa totiž udiala scéna ako z akčného filmu. Nepozorný vodič tu ohrozoval nielen svoje zdravie, ale i životy ostatných šoférov!

Totálny magor! Len tak sa dá označiť vodič, ktorý na rýchlostnej ceste R1, smerom na Banskú Bystricu, hazardoval so svojim životom. Neohrozoval totiž len seba, ale aj okoloidúce autá vrátane vozidlo Jána, ktorý nebezpečnú situáciu zachytil na video. “Len si tak idem a zrazu tento. No mal riadne šťastie, že to nedopadlo horšie…,” popísal sekundy hrôzy šofér Ján.

Na kamerových záberoch je zreteľné, že premávka je pokojná, keď sa z ľavej strany vyrúti strieborný Nissan Qashqai. Vodič sa začne zaraďovať pred Jánovo auto, pričom zrazu vo vysokej rýchlosti narazí do zvodidiel. Hodnú chvíľu mu trvá, kým nad vozidlom opäť prevezme kontrolu a uháňa bez hanby ďalej. Nepozorná a neohľaduplná jazda si našťastie nevyžiadala žiadne obete. Po týchto záberoch sa ale už na slovenských cestách nikto nemôže cítiť bezpečne.

Všetko o autách nájdete na Carmagazin.sk — TU

Zdroj/Video/Foto: Facebook