Stojí vám na záhrade stará drevená šopa, ktorá už neslúži ako sklad náradia? Neviete, čo s ňou? Majiteľ záhradníckej firmy a fanúšik filmov Ashley Yeats dostal skvelý nápad, ktorý mu teraz závidí nejeden človek.

Viete si predstaviť, že by mohla stará kôlňa poslúžiť ako kino? Na prvý pohľad obyčajný šopa, ale keď vojdete dnu, všade cítiť závan luxusu. Malá kino sála je vybavená 7 pohodlnými sedadlami, 3D projektorom a zvukovým systémom Dolby 5.1 surround sound system. Ba čo ešte viac, v kinosále nechýba ani stroj na popcorn, minibar s cukrovinkami a herné konzoly pre milovníkov hier, ktorí by si chceli skúsiť hrať svoju obľúbenú hru na plátne.

Kino je otvorené aj pre verejnosť a nazýva sa The Torii Cinema Co. Pred premietaním filmu sa lístky dajú zakúpiť prostredníctvom web stránky, ale aj na mieste.

Súkromné mini kino vo Veľkej Británii Súkromné mini kino vo Veľkej Británii 1 Súkromné mini kino vo Veľkej Británii 2 Súkromné mini kino vo Veľkej Británii 3 Súkromné mini kino vo Veľkej Británii 4

Súkromné mini kino vo Veľkej Británii 5

Zdroj: metro.co.uk

Foto: Ashley Yates/The Torii Cinema Co.