Predpokladám, že meno Alyse Brautigam vám nebude hovoriť absolútne nič. Ide totiž o blogerku zaoberajúcu sa zdravou stravou, ktorá žije na Havaji. Čím je ale táto sympatická slečna výnimočná? Svojou hygienou.Keď si Alyse Brautigam zakladala svoj blog Raw Alignment, vnútorne sa pripravovala na to, že sa zrejme stretne s dávkou nevôle. A aj sa tak stalo. Na webe poukazujúcom na zdravý životný štýl by totiž nebolo nič, avšak krásna Alyse sa mnohým zhnusila svojimi novými hygienickými návykmi. Prestala sa totiž holiť, nosiť podprsenku a používať dezodoranty!

Vegánka jednoducho tvrdí, že spomínané hygienické návyky k životu nepotrebuje. Zdravá strava totiž spôsobila, že sa Alyse príliš nepotí, respektíve je zápach jej potu oveľa slabší, ako tomu bolo v čase normálneho stravovania. To je síce chvályhodné, otázne však je, koľkých ľudí týmto štýlom Alyse priláka na svoju stranu a koľkých napokon odradí. Na jej adresu sa už totiž objavilo niekoľko komentárov, ktoré mladú slečnu odsúvajú do zabudnutia. Posúďte sami, chceli by ste mať doma zarastenú neupravenú slečnu?

Foto: YouTube, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gustav
Charakterizovať Gustáva je len veľmi ťažké. Vo všeobecnosti ale platí, že ide o mladého chalana, ktorý nijako nevytŕča z davu. Milovník športu, pekných žien a večný študent sa s vami rád podelí o tie najzaujímavejšie témy a postrehy.