O americkom poľovníkovi Toddovi Orrovi môžeme pokojne vyhlásiť, že sa doslova druhýkrát narodil. Na poslednej poľovačke ho totiž napadol obrovský grizly, a to dokonca dvakrát po sebe! Osudnou sa pre Todda stala poľovačka v údolí Medisson. Pri stopovaní losov muž narazil na veľkú medvedicu v sprievode mláďat a práve vtedy sa rozpútalo peklo: „Sila každého uhryznutia bola ako úder kladivom so zubami. Na pár sekúnd prestala a potom začala opäť. Znova a znova. Po niekoľkých minútach, ktoré sa zdali ako večnosť, zmizla.“ Doráňanému mužovi sa ako zázrakom brutálny útok prežiť podarilo. Ako sám uvádza, počas tých pár minút sa snažil ležať tvárou pritlačenou k zemi, pričom si rukami chránil krk a hlavu. Todd sa otrasený z útoku pozviechal a vydal dolu údolím k svojmu automobilu. Horor sa však preňho ani zďaleka neskončil. Po približne desiatich minútach sa cesty poľovníka a medvedice opäť skrížili, tentokrát bol útok ešte drastickejší. Medvedica zaútočila úbohému Toddovi priamo na hlavu a ruky, s ktorými sa pokúšal chrániť.

schranka-04

“Okamžite sa do mňa pustila znova. Nemohol som uveriť, že sa to deje druhýkrát! Prečo ja?! Bol som taký šťastný, že je po prvom útoku, ale teraz som si kládol otázku, či prežijem aspoň sekundu. Uhryznutie na predlaktí preniklo až do špiku kostí a počul som chrupnutie.”

Akokoľvek neuveriteľne to znie, napriek početným zraneniam sa mužovi prežiť podarilo, a dokonca sa dopravil aj do nemocnice.

Zdroj|Foto: Facebook.com, YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!