Kto sleduje Instagram Dominiky Cibulkovej, veľmi dobre vie, že naň naša najkrajšia tenistka hádže jednu luxusnú fotečku za druhou. Raz z pláže, potom z večierku a, samozrejme, nesmú chýbať selfíčka z výťahu. Mnohým ľuďom tak ide pekne na nervy, pretože zastávajú názor, že by viac energie mohla vrážať do tenisu než do pózovania pred mobilom. Roland Garros v Paríži včera pre Dominiku Cibulkovú skončil. V druhom kole dvojhry ju porazila Tunisanka Ons Jabeur. Po tomto neúspechu však Domči nepridali na nálade ani komentáre, ktoré sa začali zbiehať pod jej poslednou fotkou na Instagrame. Podľa všetkého ju majú ľudia pekne v zuboch, vraj sa venuje len modelingu a radšej by sa mala zamerať na tenis než marketing. Nazývajú ju rôznymi vulgarizmami a tiež jej odkazujú, aby sa už vyd*bala na tenis a radšej sa fotila so svojím Tarzanom. Negatívnych komentov po zápase bolo na Dominiku osobu omnoho viac, kdežto dnes ráno sa už pri fotke nenachádzali. Ktovie prečo…

Odhliadnuc od Dominikinho častého spamovanie Instagramu súkromnými fotkami sa po jej prehre kritika dala čakať. Keď sa totiž niekomu darí, všetci ho milujeme a keď sa nedarí, zrazu sme sudcovia.

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk >>> TU

Foto: Instagram

 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bruno
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.