Najnovšie výskumy prišli so zaujímavými poznatkami, ktorými vedci vyvrátili doteraz známe fámy o dokonalom ženskom, ale i mužskom tele. Budete prekvapený, za akými typmi chlapov sa dámy otáčajú.Ak sa na túto problematiku pozrieme z hľadiska evolúcie, muži majú v hlavách zakódovanú informáciu, podľa ktorej hodnotia ženy z hľadiska schopnosti plodiť deti. Podvedome sa teda zameriavame na mladosť, plodnosť a zdravie. To znamená, že vychrtliny ani príliš obézne ženy nám nič nehovoria.

V priebehu puberty sa dievčatám začína ukladať tuk v oblasti pŕs, bokov a zadku. Síce sa hovorí, že mužov najviac priťahujú veľké prsia, nie je to celkom tak. Najdôležitejší je pomer bokov a pŕs a najpríťažlivejšia postava by mala pripomínať presýpacie hodiny.

najkrajšie ženy v minisukni

Podľa evolučnej teórie by sa zase ženy mali otáčať za mužmi, ktorých telo naznačuje dobré zdravie a vysokú hladinu testosterónu. Pre nich ideálna postava by tak mala byť v tvare písmena V, teda široké ramená a úzke rovné boky. Okrem toho ženy preferujú mužov starších a vysokých.

Foto: depositphotos.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk