Z času na čas zaklame každý. Či už ide o milosrdnú lož, vyhováranie sa, lebo sa vám niečo nechce alebo chcete jednoducho vykľučkovať z nejakej situácie. Potom sú tu však aj takí ľudia, ktorí klamú neustále. Tušili ste však, že možno za to sčasti ani nemôžu?

Nesmejte sa, no znamenia zverokruhu a konštelácia hviezd ovplyvňuje mnoho vecí, napríklad aj naše osobnosti. Niektoré znamenia teda klamú oveľa viac, než tie iné. A je väčšia šanca, že ak je napríklad vaša frajerka narodená v týchto dátumoch, bude vás vodiť za nos!

Rak (21.6. – 23.7.)

Na prvý pohľad láskavé a priateľské znamenie však dokáže prekvapiť. Raci sú veľmi nedôverčiví, no aj oni sami často klamú. Možno to robia i preto, že z toho obviňujú všetkých ostatných.

Blíženec (21.5. – 21.6.)

Pri Blížencoch je najväčší problém v tom, že oni sami majú pocit, že hovoria pravdu. Lenže akosi zabudli, že si ju tak trochu upravili, aby ich príbeh vyzeral lepšie, v ich prospech alebo zaujímavejšie. Dávajte si teda na nich pozor!

Lev (17.8. – 16.9.)

Levi chcú byť vždy stredom pozornosti, a preto, aby dosiahli svoje ciele, urobia takmer hocičo.. A pokojne sa vyberú aj cestou lží a neprávd.

TOP 5: Ako odhaliť klamára a spoznať lož

Ak sa ale nechcete spoliehať na znamenia zverokruhu, vo videu nižšie nájdete zopár tipov, ako odhaliť klamára. Tak čo, hovorí vám vaša milá pravdu?

Foto|Video: YouTube