V utorok priletela na naše telvízne obrazovky nová šou Take Me Out, ktorej cieľom by malo byť spojiť osamelé duše. Len čo je pravda… Akonáhle program začal, diváci naň spustili vlnu kritiky a na účastníčkach nenechali ani nitku suchú. Internet sa od negatívnych komentárov len tak otriasal v základoch. Zuzanita, jedno z dievčat, ktoré prišli do šou hľadať lásku, posiela preto Slovákom nemilý odkaz!

Prehliadka slovenského escortu, štetky, ku*vy, po*noherečky… Aj takýmito pomenovaniami označili Slováci účastníčky novej jojkárskej zoznamky Take Me Out. Jednou z nich je aj majiteľka najväčších silikónov na Slovensku Zuzana Žilinčíková, alias Zuzanita.

Zuzanine odhalené fotky si môžete pozrieť — TU —

Blonďatej silikónke zrejme negatívne reakcie zdvihli tlak, preto na svojom Instagrame zverejnila príspevok, v ktorom sa poriadne obula do Slovákov. Vraj ju už naša sprostosť nezaráža a keby boli všetky dievčatá so silikónmi ku*vy, tak by bolo potom Slovensko štátom, v ktorom žijú len samé ku*vy. Podľa jej slov má totiž umelé cecky každá druhá žena. Zuzana by teda mala asi chodiť po ulici s otvorenejšími očami.:)

Zuzana Žlinčíková

Najväčšie silikóny slovenska Zuzana Žilinčíková zuzana zilincikova

Zuzanine odhalené fotky si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto. Instagram