Home Zábava Muž volal na políciu a žiadal zaktnutie svojej priateľky a mačky. Neuveríte prečo :)

Muž volal na políciu a žiadal zaktnutie svojej priateľky a mačky. Neuveríte prečo :)

0
Muž volal na políciu a žiadal zaktnutie svojej priateľky a mačky. Neuveríte prečo :)

A teraz vážne! Predstavte si jeden z tých obyčajných dní, kedy sa po niekoľkých hodinách strávených v práci vydáte na cestu domov s presvedčením, že tam už na vás bude čakať vychladené pivo, televízia s obľúbenou reláciou a v neposlednom rade poctivý kus slaniny. Pravda je však kdesi inde. Pivo síce máte, ale posledné sústo slaniny práve dojedla vaša mačka. Čo urobíte? 

Brit v tom má jasno. V momente, kedy sa dozvedel šokujúci stav zásob jeho zrejme obľúbenej pochúťky, rozhodol sa okamžite konať. Zavolal na tiesňovú linku a dožadoval sa zatknutia svojej priateľky a mačky, pretože zjedli jeho slaninu a podľa neho sa dopustili takto ťažkého zločinu.

Adrenalín mu navyše stúpol vtedy, keď mu z opačného konca linky bolo oznámené, že ani jeden z „domácich miláčikov“sa trestného činu nedopustil, preto nemôže byť stíhaný.

Polícia zo Západného Yorkshiru sa rozhodla celý audiozáznam z kuriózneho telefonátu zverejniť na internete. Aj touto cestou chce poukázať na fakt, že s telefonátmi na núdzové linky sa neradno zahrávať. Okrem mastnej pokuty vám totiž hrozí aj pobyt za mrežami, kde vám slaninu nik nenaservíruje.