35-ročný muž má v nohaviciach len šesť centimetrovú “pýchu” a tento handicap, pochopiteľne, vo veľkom ovplyvňuje jeho pohlavný život. Pod pseudonymom JF sa muž s miniatúrnym prirodzením podelil o zážitok zo svojho prvého styku.35-ročný muž sa v magazíne Cosmopolitan pod pseudonymom JF podelil so svojím “veľkým” problémom. Jeho pohlavný úd má v plnom nasadení len 6 centimetrov! Nešťastný muž čitateľom prezradil zážitok zo svojho prvého a zatiaľ jediného pohlavného styku. ,,Moje prirodzenie je veľmi malé a tenké. Keď je v kľudnom stave, tak by som ho mohol prirovnať k dvom hrozienkam. Potom, čo som počul, ako sa ženy vysmievajú z malých mužských prirodzení, som sa zaň začal veľmi hanbiť.”

,,Moje prirodzenie má v pozore len 6 centimetrov. Keď je v kľudnom stave, mohol by som ho prirovnať k dvom hrozienkam!”

Ako sme už spomínali, svoj prvý a zatiaľ jediný styk mal tento (z pochopiteľných dôvodov) anonymný muž pred dvanástimi rokmi. Vtedy sa mu podarilo nabaliť si atraktívnu a povoľnú slečnu. Keď sa však pred ňou vyzliekol a ona zbadala jeho nástroj, začala sa chichotať. To neobdarenému mužovi veľmi na sebavedomí nepridalo a rovnako tak mu nepomáhalo ani to, že sa mu na jeho malého výtržníka nedarilo navliecť kondóm. Z jednoduchého dôvodu – ochrana bola príliš veľká na jeho nástroj.

,,Vždy, keď sa má spýtala, či už je dnu, chcel som zomrieť.”

Každopádne (šak teda jako chlap, né?) sa týpek vzchopil. Podarilo sa mu nasadiť si “gumu” a začal teda atraktívnu slečnu obrábať. Ona mu to však nijako nezjednodušovala, pretože sa ho neustále pýtala, či už je dnu. JF bol z toho taký frustrovaný, že mu zvädol vždy, keď sa snažil do nej vniknúť. ,,Vždy, keď sa má spýtala, či už je dnu, chcel som zomrieť.” Muž s mikro prirodzením si teda zo svojho “poprvé” odniesol takéto nepríjemné spomienky. Zrejme netreba dodávať, že ani on a ani jeho partnerka vyvrcholenie nedosiahli. Odvtedy sa 35-ročný muž s miniatúrnym prirodzením posteľné hrátky znova skúsiť neodvážil.

Foto: Depositphotos.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D