Viac ako 10 miliónov pozretí, 150-tisíc lajkov a 50-tisíc zdieľaní. Toto je bilancia geniálne premysleného videa muža, ktorého podviedla priateľka. Krátko potom, ako v mobile svojej budúcej snúbenice našiel desiatky správ a pikantné fotky s iným mužom, rozhodol sa mlčať a pripraviť jej pomstu, na ktorú nikdy nezabudne!Nič netušiaca nevernica, samozrejme, nevedela, že ju muž dávno prekukol a po celý čas mu opakovala, ako ho miluje, pričom zároveň očakávala žiadosť o ruku. Jej partner však takticky mlčal a namiesto nárekov do vankúša pripravil takýto diabolský plán!

  1. Priateľka po príchode domov vyjde celá nadšená schodmi plnými sviečok a lupeňov ruží do izby, kde ju bude čakať niekoľko listov.
  2. Po prečítaní prvého listu si má nasadiť čelenku s parohmi a červeným nosom, aby vyzerala ako úplný debil.
  3. V krabičke na posteli nájde cukríkový prsteň.
  4. Muž jej začne čítať romantickú básničku, v ktorej jej oznámi, že o ruku ju chce požiadať v Nórsku pri polárnej žiare. Posledný rým, ktorý znie: ,,Kto je ku*rva, Thomas Roo,” dá dočítať svojej nič netušiacej priateľke.
  5. Potom, ako žena so zamrznutým úsmevom dočíta veľavravný rým, muž jej prikáže prečítať posledný list – návesť na otvorenie krabičky, v ktorej je “akože” kľúč od jeho domu, ktorý jej chcel dať.
  6. Následne muž vybehne z domu a ženu v ňom zamkne. Ak nevernica zavolá políciu, všetko poprie a povie, že iný kľúč ako ten, ktorý dal jej, nemá. :-D

Zdroj: Facebook/Unilad Foto: YouTube, Twitter, Giphy

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.